O nás

Společnost MIDDLE SELECTION s.r.o., vznikla na jaře roku 2014 a s pečlivě vybraným týmem specialistů poskytuje komplexní služby v oblasti mezinárodní logistiky na území Evropské unie i mimo ni, při čemž se orientujeme převážně na zákazníky ze zemí bývalého SSSR. 

Naše firma je postavena na flexibilitě, odbornosti, zkušenostech a spolehlivosti. Profesionální úroveň zaměstnanců a jejich dlouholeté zkušenosti v oboru umožňují individuální přístup k řešení požadavků zákazníka a uzpůsobení nabídky na míru podle jeho přání.
Poskytujeme komplexní spediční služby – tj. provedení přepravy, uskladnění zásilky (nebo její části), její celní odbavení, při čemž součástí je i neutralizace dokumentů.

Veškeré osobní údaje naše společnost shromažďuje pouze pro odůvodněné účely a po omezenou dobu s využitím maximální možné míry zabezpečení. Proti jejich změně, ztrátě nebo neoprávněnému nakládání a přístupu k nim, jsme zavedli nezbytná technická a organizační opatření. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s Nařízením (EU) 679/2016 (GDPR) a platnými zákony České republiky.